Luneta Nocą: Killers in Red

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 16 kwietnia 2021, 20:00

Koncert w trakcie zmiany terminu!

Zapraszamy na pierwszy wiosenny (i po rocznej przerwie!) koncert Killers in Red do Krakowa, do Luneta Nocą! Po kilku miesiącach twórczości w zamknięciu i izolacji, Szymon Wyrembak, Jarek Gac i Kuba Pałka ponownie zagrają dla krakowskiej publiczności, prezentując nowe kompozycje. Usłyszycie między innymi nowe single How Do We End oraz Never Return, wyprodukowane z Vintage Sessions, a także nieopublikowany jeszcze singiel Friend, I'll Come Back Home Soon.

Killers in Red to projekt Szymona Wyrembaka (gitara, wokal), Jarka Gacka (bas) i Kuby Pałki (perkusja), który jest efektem wielu lat znajomości, wspólnego tworzenia i inspiracji. Nowe, krakowskie trio to połączenie stylowego swag n’ rolla i filmowych, mrocznych wpływów. Dużo przestrzeni, mocne brzmienia i antygalopujący groove w połączeniu z totalnie szczerymi tekstami to wspólny mianownik utworów, które znalazły się na debiutanckiej EP Killersów, której premiera odbyła się 24 lutego 2020 roku. 3 stycznia ukazał się pierwszy singiel Killersów – No Love – do którego powstał także klip. Zespół rozpoczął także koncerty, premierowym występem w krakowskim klubie RE. Utworów z debiutanckiej epki Killers in Red można posłuchać w iTunes, Spotify i innych portalach streamingowych już od stycznia, dzięki współpracy z Independent Digital. W czerwcu 2020 ukazał się kolejny singiel zespołu – How Do We End – który powstał we współpracy z Vintage Sessions. W lipcu ukazał się kolejny utwór z tej sesji zatytułowany Never Return. Zespół pracuje nad kolejnym singlem Friend, I'll Come Back Home Soon, którego premiera już niebawem.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.