StrefaOtwarta: Arbuz Dust

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 marca 2021, 19:00

Arbuz Dust

Na krakowskiej scenie aktywni od 2017 roku. Są polsko-szkocką formacją i grają autorskie piosenki z rejonów folk-rocka, dark country i akustycznej alternatywy. Cztery osoby, trzy głosy, i kilka instrumentów - gitara, irlandzka bouzouki, pianino, harmonijka i melodyka, ukulele, bassolele, chińskie skrzypce, czyli erhu oraz perkusjonalia – cajon i djembe. W ich repertuarze znajdziecie zarówno nastrojowe, spokojne ballady jak i ostre, energetyczne brzmienia. Ostatnio dość regularnie pojawiają się na falach Radia Kraków. W listopadzie 2019 wygrali ogólnopolskie głosowanie fanów, dzięki któremu wystąpili na festiwalu „Mikołajki Folkowe” w Lublinie. W lutym 2020 odbyła się oficjalna premiera ich debiutanckiego albumu Never Trust a Monkey.

Brian Wood – gitara, wokal główny
Magdalena Chojnacka – ukulele, bass ukulele, erhu, wokal
Monika Kamińska – pianino, melodyka, harmonijka, wokal
Michał Rutkowski – cajon, djembe

---

Koncert realizowany zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa covid-19. Liczba miejsc ograniczona. Na widowni obowiązują maseczki. Regulamin uczestniczenia w koncertach: https://www.rozstaje.pl/regulamin

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.