Stand-up: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz & Mateusz Marek

Kabaret

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 7 marca 2021, 19:00

Zapraszamy na stand-up do Lunety Nocą, czyli Fortu Luneta Warszawska w Krakowie.

Na scenie z programami swoimi wystąpią:

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Rudobrody komik z Warmii na Mazurach. Opowiada historie zbierane po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach, a nawet snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim wesoło skończyć. Występował w trzech sezonach Comedy Clubu w Comedy Central. Za niejasne opowiastki nagrodzony na festiwalu FAMA, czy tam Łódź Challange Stand-up. Zaprezentuje część programu: "Może być", a także najnowszy materiał ponadprogramowy, zatwierdzony wstępnie przez gminną komisję kontroli żartu.

MATEUSZ MAREK

Znany także jako Matełko. Komik z krakowskiego Comedy Lab, od 2012 autor tekstów i wykonawca w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Pisze reklamy do radia., Klown w fundacji Czerwone Noski - Klown w Szpitalu. Maruda, pesymista, autor tryptyku poezji o tytule "Grubi, smutni i samotni". Jego dewiza życiowa, to: "Pomalutku do przodu. Najważniejsze jest zdrowie, reszta to przygoda.".

Przewidziany jest także OPEN MIC i kilku dobrych zawodników.

(liczba miejsc ograniczona zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami - 50% dostępnych siedzeń)

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.