Romantyczno-historyczna gra miejska Zakochane Podgórze – gra spacerowa

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 17 lutego 2021 - niedziela, 7 marca 2021

Z okazji święta zakochanych Centrum Kultury Podgórza zaprasza mieszkańców Dzielnicy XIII do wzięcia udziału w romantyczno-historycznej grze miejskiej "Zakochane Podgórze". Gra przygotowana została w bezpiecznej spacerowo-internetowej formie, a jej trasa wiedzie przez miejsca o małym natężeniu ruchu, w których możliwe jest swobodne zachowanie bezpiecznego dystansu od innych osób. Uczestnicy gry lepiej poznają najbliższą okolicę, odwiedzą nieznane wcześniej miejsca i zgłębią sekrety kryjące się w zaułkach zabytkowej części Podgórza.

Drużyny wybiorą się na walentynkowy spacer po Podgórzu, podczas którego sprawdzą swoje umiejętności w rozwiązywaniu zagadek, a także przeczytają aż trzynaście historii miłosnych rozgrywających się w ważnych dla dzielnicy momentach na przestrzeni 166 lat. Gracze, którzy przejdą całą grę odkryją tajemniczy kształt jaki zarejestrowana przez nawigację w telefonie trasa wyznaczy na mapie Podgórza.

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo, pod adresem: edukacja@ckpodgorza.pl. W wiadomości trzeba podać m.in. nazwę swojej drużyny oraz liczbę jej członków. W odpowiedzi uczestnicy otrzymają informacje niezbędne do pokonania trasy gry, a także kartę z pytaniami, na które odpowiedzi będzie można znaleźć tylko w terenie poznając Podgórze. Kto zakończy spacer i zgłosi mailowo przejście całej trasy gry otrzyma informację o odbiorze nagrody!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.