Drugie urodziny Instytutu Literatury (online)

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

To już drugie urodziny Instytutu Literatury! W tym roku będziemy świętować wirtualnie, za pośrednictwem portalu NowyNapis.eu i fanpage’a Instytutu Literatury na Facebooku. Czekają nas trzy popołudnia spędzone wspólnie w towarzystwie poezji i muzyki.

Na piątek zaplanowaliśmy premierę koncertu legendy poezji śpiewanej, Leszka Długosza – poety, aktora, kompozytora, artysty związanego przez wiele lat z Piwnicą Pod Baranami. W drugim dniu urodzin wystąpi trio muzyczno-poetyckie w składzie Jakub Zuckerman, Jasiek Kusek i Damian Skóra. Po występie połączymy się na żywo z Salonem Literackiem Instytutu Literatury, gdzie przeprowadzimy Urodzinowy Turniej Jednego Wiersza, w którym przyznane zostaną nagroda publiczności i nagroda główna – obie w wysokości 500 zł. W niedzielę imprezę zamknie premiera recitalu fortepianowego Eligiusza Skoczylasa.

PROGRAM:

piątek 26 lutego, godz. 18.00
Koncert poezji śpiewanej Leszka Długosza z zespołem w składzie: Wiesław Dziedziński (akordeon), Wiesław Andrzej Murzański (wiolonczela), Krzysztof Oczkowski (gitara)

sobota 27 lutego, godz. 17.00
Koncert poezji śpiewanej Jakuba Zuckermana, Jaśka Kuska i Damiana Skóry

niedziela 28 lutego, godz. 17.00
Premiera recitalu fortepianowego Eligiusza Skoczylasa

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.