StrefaJazz: Monika Borzym śpiewa stare piosenki

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Płyta Monika Borzym śpiewa stare piosenki / przy fortepianie Krzysztof Dys to polskie przedwojenne standardy jazzowe – utwory taneczne, które mimo długiego życia nie straciły nic ze swojego uroku. Urzekające i wciąż świeże melodie autorstwa m.in. Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego z nieśmiertelnymi tekstami Juliana Tuwima i Mariana Hemara są dziedzictwem narodowym polskiej kultury i zarzewiem rodzimego jazzu.

Na płycie znajdują się takie utwory, jak m.in. Na pierwszy znak, Pokoik na Hożej, Warszawo, moja Warszawo, Płyta z zadrą w sercu oraz jako bonus (i singiel) Takie ciało – napisana specjalnie dla Moniki przez Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego – energetyzująca piosenka o tym, że kobiece ciało w każdym rozmiarze jest piękne. Teledysk do piosenki Takie ciało powstał przy współpracy z RISK made in Warsaw. Wydawcą albumu jest Agata Borzym/Borzym Music Polska.

Monika Borzym – śpiew
przy pianinie – Krzysztof Dys

Koncerty realizowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa covid-19. Liczba miejsc ograniczona. Na widowni obowiązują maseczki. Regulamin uczestniczenia w koncertach: https://www.rozstaje.pl/regulamin

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.