Dwa tygodnie na miłość na KFF VOD (online)

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 14 lutego 2021 - sobota, 27 lutego 2021

Najciekawsze filmy o miłości Krakowskiego Festiwalu Filmowego!

Głęboka, bezwarunkowa, nieszczęśliwa, spełniona. Miłość ma różne oblicza, nie ogranicza się do prostej definicji. Świetnie wiedzą o tym filmowcy, których filmy zaprezentujemy w lutym. Opowiadają historie miłosne wzięte prosto z życia.

KFF VOD to platforma cyklicznie prezentująca filmy dokumentalne, krótkometrażowe fabuły i animacje z całego świata. Pokazujemy tutaj zarówno filmy, które zachwyciły widzów Krakowskiego Festiwalu Filmowego jak i te, które odkryliśmy podczas naszych filmowych wędrówek i które właśnie tu będą miały swój premierowy pokaz.

KFF VOD to ważne tematy prezentowane w innowacyjnej formie, filmy zrealizowane przez mistrzów kina i debiutantów, ciekawi bohaterowie i nieznane historie, świat w pigułce i losy jednostki. Łącząc filmy w zestawy tematyczne odkrywamy dla widzów KFF VOD opowieści poruszające, zabawne i niezwykłe.

Filmy będą udostępnione online na terenie Polski. Jednorazowy dostęp w cenie 9 zł umożliwia oglądanie filmu pełnometrażowego lub zestawu filmów krótkometrażowych przez 24h.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.