Antrakty: Wyższy Pułap Fest (online)

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 26 lutego 2021, 19:30

W ramach naszych studyjnych Antraktów – FEST WYŻSZY PUŁAP po raz pierwszy!

Przed Wami alternatywny rap prosto z Krakowa. Mieszamy gatunki, gramy na żywo i bawimy się słowem. Wiemy, co to jazz, funk, rock i dobry vibe. Zagrają dla Was Atlantyda La5er x ZUZA BAUM, Iggy Not Pop ze wsparciem Julii Miki, oraz debiutujący na scenie Chodnikov, a całość swoimi gorącymi setami doprawi sprawdzony w boju DJ Wake Up! Robimy to razem, bo wiemy, że razem możemy wejść na WYŻSZY PUŁAP!

*****

Atlantyda La5er x ZUZA BAUM

Atlantyda La5er – studenci jazzu, którzy hip hop mają we krwi. Zgrany zespół oraz rapująca i śpiewająca frontmanka tworzą świeże brzmienie z nowatorskim podejściem do klasyki gatunku. Łączą newschool i oldschool soulu, jak i jazz z hip hopem.

ZUZA BAUM to młoda artystka; tekściarka, wokalistka i.. raperka, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Zuza znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x ZUZA BAUM docenionego w 2020 roku przez Tak Brzmi Miasto oraz fundację Luneta Nocą. 5 listopada 2020 roku rozpoczęła swoją solową karierę publikując singiel PROJECT AWAY. 21 stycznia 2021 roku powróciła z drugim singiel pt. CALL BACK zapowiadającym pierwsze wydawnictwo artystki w postaci epki, które planowane jest na przełom marca/kwietnia 2021 roku.

Chodnikov

Chodnikov to ciało producencko-wokalne wyhodowane na krakowskich Dębnikach. Muzyczny megazord o czterech głowach. Hip-hopowy gawędziarz, funkowy wodzirej i rockandrollowy hulaka w jednym.

Iggy Not Pop x Julia Mika

Iggy Not Pop – raper, tekściarz, tata, fan Franka Zappy. Pochodzi z Katowic, mieszka w Nowej Hucie. Jeden z ciekawszych graczy polskiego podziemia wg. portalu Newonce.net. Uczestnik projektu Tak Brzmi Miasto Inkubator 2020. Występował m.in. w legendarnym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK oraz nowohuckiej księgarni Cafe NOWA. W lipcu zeszłego roku razem z duetem producenckim Tap3s wydał płytę Powiedz mi coś więcej, na której udzielili się m.in. z Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Pjus (2cztery7, Alkopoligamia), Webber, czy Dj Eprom.

Julia Mika – nie-raperka, wokalistka, tekściarka, studentka aktorstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, Ślązaczka. Na początku 2020 roku My Name Is New wytwórni Kayax wydało jej singla Dancing w sanatorium, którego producentem jest Mike Johnson.

Dj Wake Up

Kolekcjoner płyt winylowych, DJ oraz digger, organizator imprez i promotor. Za gramofonami udziela się od 2009 roku. W swoich setach prezentuje mieszankę muzyki disco, funk, soul, afrobeat okraszoną oldschoolowym housem oraz przeróżnymi wynalazkami starszej oraz aktualnej sceny elektronicznej.

Od niedawna zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej służącej wspomaganiu relaksacji oraz medytacji. W 2020 roku wydał własnym sumptem EP, pt. Somewhere In Un Untold Fairy Tale, która fizycznie ukazała się na limitowanym dziesięciocalowym winylu i odtwarzana była m.in w Radio WorldWide.Fm oraz Programie 2 Polskiego Radia („Nocna Strefa”). W niedalekiej przyszłości planuje realizację kasety magnetofonowej oraz wypuszczenie kolejnej EP.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.