Teatr nieznany

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • luty 2021

Celem cyklu jest przybliżenie widowni tych naszych pracowników Groteski – bez których teatr nie mógłby funkcjonować i prezentować codziennie spektakli, a którzy pozostają w cieniu teatralnego zaplecza.

„W czasie pandemii w teatrze słychać ciszę” – o poruszające słowa Pana Tomasza Pilarza pracującego w portierni naszego Teatru. Pan Tomasz wypowiedział je w trakcie nagrywania rozmów do przygotowywanego przez nas cyklu felietonów filmowych „Kod Mistrzów – Teatr Nieznany”. Celem cyklu jest przybliżenie widowni tych naszych pracowników Groteski – bez których teatr nie mógłby funkcjonować i prezentować codziennie spektakli, a którzy pozostają w cieniu teatralnego zaplecza. To oni swoim oddaniem, swoją wrażliwością, mistrzowskimi talentami służą niestrudzenie misji Teatru. To oni współtworzą wraz z Aktorami i pozostałymi Twórcami  aurę sztuki wysokiej zaklętą w  kształty naszych prezentacji teatralnych. Ich działanie to dla szerokiej części opinii publicznej Teatr Nieznany. Chcemy naszym cyklem sprawić, aby choć na chwilę wyszli z cienia. Jesteśmy to winni Wam, drodzy Widzowie, jesteśmy to winni naszym Kolegom. Jesteśmy to winni wreszcie sztuce teatru. Bo przecież teatr to „wielki zbiorowy obowiązek” - wypełniany solidarnie przez wszystkich, którzy znaleźli się w jego kręgu. 

Zapraszam do oglądania cyklu Kod Mistrzów – Teatr Nieznany w naszych mediach społecznościowych. 

/materiały organizatora/

Premiera kolejnego odcinka już w piątek o godzinie 19!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.