Spacery po Krakowie na 29. Finał WOŚP

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 31 stycznia 2021

Wesprzyj WOŚP razem z licencjonowanymi przewodnikami po Krakowie - zobacz, jak będziemy grać w obowiązującym reżimie sanitarnym!

SPACERY W MIKROGRUPACH - 31 stycznia 2021 roku, czyli w dzień 29. finału, zapraszamy Was na klasyczne spacery z przewodnikiem, które odbędą się w grupach liczących nie więcej niż 4 osoby + przewodnik. Miejsce w grupie będzie można zdobyć robiąc przelew w wysokości przynajmniej 50zł do naszej eskarbonki: https://bit.ly/2LEnBI3

❤ ZWIEDZANIE WIRTUALNE- w finałowy weekend będziecie mogli również zwiedzać z nami Kraków bez wychodzenia z domu! W czasie transmisji będziemy zachęcać Was do przelewania wolnych darków na naszą wirtualną puszkę WOŚP.

❤ LICYTACJE PRYWATNYCH WYCIECZEK - jak co roku, na Allegro, będzie można wylicytować wycieczkę z przewodnikiem. Termin jej realizacji ustalany jest przez obie strony (może być po ustąpieniu pandemii), dowolna jest również liczba uczestników (oczywiście w porozumieniu z przewodnikiem). Wygrywa najwyższa kwota!

❤ AUKCJE RĘKODZIEŁA - przewodnicy to często osoby o wielu talentach. Część z nich zajmuje się rękodziełem, które można podziwiać między innymi w ramach Kuźnia Talentów Przewodnickich. Wykonane przez nich przedmioty będziecie mogli wylicytować na portalu Allegro.

Więcej informacji: www.facebook.com/FSPdlaWOSP

 

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.