Premiera Psychologiczna online: Szarlatan

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 1 lutego 2021, 19:30

Wydarzenie odbędzie się online, w wirtualnej sali Baranów - na e-kinopodbaranami.pl.

W programie najnowszy film Agnieszki Holland - jednej z najwybitniejszych autorek polskiego i światowego kina, oparty na faktach „Szarlatan”.

Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości: bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

Film będzie do zobaczenia na e-kinopodbaranami.pl, a po seansie na dyskusję online zaproszą - tradycyjnie - absolwentki psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk.

Premiery Psychologiczne to cykl spotkań prezentowany w Kinie Pod Baranami. Projekcjom najnowszych i najciekawszych produkcji filmowych towarzyszy dyskusja na temat psychologicznego wymiaru prezentowanych dzieł filmowych oraz ich znaczenia w kontekście współczesnej wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka.

Uwaga!
Dostęp do filmu można wykupić wcześniej. Sprzedaż biletów zostanie zamknięta 1 lutego o g. 20.30.
Film na e-kinopodbaranami.pl dostępny będzie w poniedziałek, 1 lutego, od 19.30 do 23.59. Film należy skończyć oglądać przed 23.59.
Wspólną domową projekcję rozpoczynamy o 19.30, a o 21.30 start dyskusji online.
Link do dyskusji na portalu ZOOM zostanie przesłany mailem do wszystkich osób, które obejrzą film w E-Kinie Pod Baranami.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.