Danse Macabre: XXI i XXII urodziny Klubu Alchemia

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 18 grudnia 2021, 20:00

Danse Macabre, czyli pożegnanie pantofelka oraz XXII urodziny Klubu Alchemia

Pewnego grudniowego poranka tego roku, przeglądając wiadomości od was ze zdjęciami z zeszłorocznych urodzin Alchemii i roniąc gorzkie łzy  przyszła nam do głowy, jakby znikąd, pewna myśl: TA ZIMA KIEDYŚ MUSI MINĄĆ.

Nikt z nas nie wie, jak będzie wyglądać świat za parę miesięcy czy rok, ale Alchemiczanie! Nie godzimy się na to, żeby to był świat bez świętowania, szaleństwa, zabawy, śmiechu i muzyki! Dlatego jak tylko padnie reżim sanitarny, jak tylko chwycimy za mordę tą przeklętą zarazę, to my wam wyprawimy nie jedną, ale DWIE wielkie, radosne imprezy do białego rana. Zapraszamy Was wszystkich!

Data marcowa jest na razie umowna (symbolicznie rok od pierwszego zamknięcia), czekamy oczywiście na odpowiednie decyzje na wyżynach. Bilety 50 PLN BĘDĄ WAŻNE NA OBA WYDARZENIA. Zaprosimy też naszych wszystkich przyjaciół na scenę i za didżejkę! Mamy nadzieję, że wszystko się wkrótce wyklaruje, bądżcie z nami!

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.