Deva Premal & Miten w ICE Kraków

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 4 listopada 2021, 19:00

Jedyny koncert w Polsce niekwestionowanych gwiazd muzyki medytacyjnej, duchowej!

Deva Premal & Miten chwaleni przez takie media, jak „The Wall Street Journal”, „The Los Angeles Times” czy The Huffington Post, wyróżniani przez takie osobistości, jak Tony Robbins, Cher czy Dalai Lama, użyczający swoich kompozycji do takich filmów jak Walkout, Mantra czy 8 Seconds, z 1,5 miliona sprzedanych albumów,

550 000 słuchaczami miesięcznie na Spotify i 400 000 fanów na Facebooku, Deve Premal i Miten to współcześni nomadzi w misji dzielenia się uzdrawiającą mocą mantr.

Ich kompozycje używane są nie tylko do medytacji, jogi, odstresowania, masaży czy snu, ale też są silnymi narzędziami do lepszego samopoczucia, mindfulness czy wzrostu osobistego.

Tworząc alternatywną, współczesną kulturę muzyczną, Deva i Miten, prawdziwą swoją moc objawiają na koncertach kreując przestrzeń w klimacie wspólnego świętowania, gdzie muzyka nie jest występem napędzanym przez ego, ale raczej, jest możliwością kontemplacji, wewnętrznego spokoju i połączenia z sercem.

Gdy muzycy intonują potężne mantry i improwizują zgodnie z energią chwili, a publika współuczestniczy w śpiewaniu, tworzy się unikalna fala sztuki, wartości ludzkich i zawierzenia Boskości na równi z antidotum na poczucie wyobcowania, stres czy wewnętrzny chaos.

W muzyczną twórczość Devy i Mitena wpisane jest doświadczenie znacznej poprawy zdrowia na różnych płaszczyznach i tym doświadczeniem i starożytnymi mantrami dzielą się ze światem poprzez swoją muzykę.

Koncert zaczyna się od godziny 19, otwarcie obiektu od godz. 18.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.