Kolekcja „Dziecięcym okiem” w E-Kinie Pod Baranami

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kino Pod Baranami zaprasza młodych widzów do swojej wirtualnej sali e-kinopodbaranami.pl, gdzie czeka długa lista filmowych propozycji, przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Kolekcja DZIECIĘCYM OKIEM to dwanaście filmów, pełnych przygód, zaskoczeń i wspaniałych wrażeń - idealnych zarówno na rodzinny seans, jak i na szkolne “wyjście do kina”.

Kino Pod Baranami zaprasza dzieci na swoją platformę e-kinopodbaranami.pl, gdzie znajdą dwanaście filmów, wyselekcjonowanych specjalnie z myślą o nich.

W kolekcji DZIECIĘCYM OKIEM znalazła się m.in. pełna przygód animacja Jakub, Mimmi i gadające psy, rozgrywająca się w malowniczej Rydze; zaskakująca, serbska opowieść o tajemniczej wiedźmie Łowcy czarownic; animowana morska wyprawa Kapitan Morten i Królowa pająków oraz duński film Jestem William, którego główny bohater zmaga się z prześladującym go pechem.

Mali widzowie z pewnością ucieszą się na widok słynnych walecznych Galów (Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów) oraz znanych i lubianych przedszkolaków, które w filmie Kacper i Emma na safari wyruszają w daleką podróż. Na letni wypoczynek udają się także bohaterowie filmu Czworo dzieci i coś. Ich wyjazd zapowiada się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia, kiedy z piasku na plaży wyłania się… tytułowe COŚ!

O kłótniach i sporach wszystko wie Wspaniała Gilly - przebywająca w rodzinie zastępczej dziewczynka, marząca o spotkaniu z dawno niewidzianą mamą. Do wyobraźni, przed problemami dnia codziennego ucieka również Superagentka, która po przeprowadzce do nowego miasta zaczyna intrygujące, detektywistyczne śledztwo.

W kolekcji znalazła się także cała galeria filmów ze zwierzętami w rolach głównych. W Super Spark. Gwiezdna misja małpi bohater wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż ku gwiazdom, a w animacji Były sobie człowieki, jego dalecy kuzyni uczą się podstaw życia społecznego. Również w centrum Kumpli z dżungli znajdują się zwierzęta, które muszą zjednoczyć siły, by zapobiec spaleniu swojego ukochanego lasu.

BILETY: 15 zł

Grupy zorganizowane: 12 zł*

*W celu organizacji pokazu prosimy o kontakt: kaja@kinopodbaranami.pl.

Istnieje możliwość uzupełnienia pokazu o prelekcję i dyskusję online, prowadzoną przez filmoznawcę.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.