Japonia - kulturowa i kulinarna podróż z mamą | Pociąg do podróży online

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 stycznia 2021, 19:00
Czy w Japonii z każdym porozumiemy się po angielsku? Czy na pewno kuchnia japońska jest tak zdrowa jak wszędzie słyszymy? Kiedy najlepiej odwiedzić Kraj Kwitnącej Wiśni? Jak podróżuje się z mamą? Pierwszy w Nowym Roku Pociąg do podróży odjedzie 14 stycznia o godz. 19.00 na Facebooku Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki.
 
Slajdowisko poprowadzi Iwona Marczak z wykształcenia fizjoterapeutka i grafik, z zamiłowania artystka, podróżniczka i miłośniczka przyrody (i czekolady). Odwiedziła już 6 kontynentów i prawie 50 krajów, do każdego chętnie by wróciła. Często podróżuje z rodzicami, bo nie zna wielu tak wspaniałych i bezproblemowych podróżników, jak jej mama. Swoje zdjęcia z podróży oraz prace nimi inspirowane można zobaczyć na profilu Dzień dobry Świecie. Wszystkie okraszone niezwykle humorystycznymi komentarzami autorki.
 
O podróży do Japonii pisze:

„Do Japonii wybrałyśmy się we dwie, oczekując niezwykłej przygody. Dostałyśmy ją w pakiecie z górą pysznego jedzenia i pięknej kultury. Wczesną wiosną już zaczynały kwitnąć wiśnie, a turyści zaczynali pojawiać się tłumnie, jednak nadal miałyśmy okazję przeżyć tą podróż bardzo osobiście, unikając problemów - ale nie unikając ciekawych przygód.”

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.