Kwiat Jabłoni: Mogło być nic

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 4 lipca 2021, 20:00

Prosimy o uwagę!

Z ogromną przykrością musimy poinformować, że, pomimo najszczerszych chęci Organizatorów i Zespołu, zaplanowany na 25 kwietnia 2021 roku koncert Kwiatu Jabłoni w Krakowie nie odbędzie się według planu. Spowodowane jest to ryzykiem i niepewnością, które towarzyszą organizacji wydarzeń oraz obowiązującymi lub wprowadzanymi ograniczeniami związanymi z pandemią COVID-19.

Mamy jednak ogromną nadzieję, że spotkacie się z nami w lato w plenerze, dlatego koncert zostaje przełożony na 4 lipca 2021 roku!  

Miejsce i godzina koncertu zostaną podane wkrótce!  

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność, a te ostatnie niezakupione są jeszcze w sprzedaży na www.eventim.pl/goodtaste.

Wiemy, że jesteście zmęczeni tymi informacjami związanymi z przenosinami, ale wierzcie nam – my też. Cały czas jednak działamy i wierzymy, że już niedługo będziemy mogli przeżywać wspólnie muzyczne emocje!

Przeczytajcie jeszcze kilka słów od zespołu!

„Na wiosenne koncerty czekaliśmy bardzo niecierpliwie, marzyliśmy o nich, skreślaliśmy dni na ścianie odliczając do pierwszej daty… nawet nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że te szczegółowo obmyślone przez nas muzyczne wydarzenia mogłyby się nie odbyć. Podczas kwietniowej trasy mieliśmy przecież po raz pierwszy zagrać dla Was utwory z naszej najnowszej płyty Mogło być nic. Tak się jednak nie stanie.  

Dziś sytuacja związana z drastycznie wzrastającą ilością zachorowań w Polsce i wprowadzone nowe obostrzenia nie pozwalają nam na rozpoczęcie trasy, na którą tak bardzo czekaliśmy.

Na całą trasę sprzedały się tysiące biletów. To jednak nie są dla nas po prostu cyferki. Wiemy, że każdy widniejący na ekranie zakup biletu to po drugiej stronie nasz słuchacz, który również całym sobą wyczekuje koncertowych doznań. Nie chcemy trzymać Was w niepewności do ostatniej chwili, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wszystkie kwietniowe koncerty. Odbędą się one w na nowo wybranych miejscach, czyli w plenerach, co daje nam o wiele większe szanse na ich realizację w letnich miesiącach”.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia. Trzymajcie się zdrowo!

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.