Czytamy i oglądamy w Agrafce (online)

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 6 grudnia 2020, 11:00

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię. W programie znalazły się zestawy najlepszych polskich animacji. Na dzieci czekają także liczne niespodzianki.

W związku z zamknięciem kin, Agrafka serdecznie zaprasza na wirtualną odsłonę spotkań dla dzieci w ramach cyklu Czytamy i Oglądamy w Agrafce.

6 grudnia | niedziela | 11:00
Kupując bilet otrzymają Państwo kod dostępu do pokazu w naszej wirtualnej sali na platformie Mojeekino.pl wraz z instrukcją obsługi. Otrzymacie również linki do filmików, które specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy, a w nich jak co niedziela w kinie - lektor zaprezentuje interesującą książkę dla młodych czytelników, a animator w ramach warsztatów rozwijających wyobraźnię zaprosi do stworzenia czegoś wyjątkowego.
CZYTAMY: Niezwykły Święty Mikołaj | Sven Nordqvist
OGLĄDAMY: WIELKA WYPRAWA MOLLY, reż. Ted Sieger, Michael Ekblad, Matthias Bruhn, Niemcy 2016, 70'
Kategoria wiekowa 4+, ( polski dubbing)
"Wielka wyprawa Molly" opowiada historię małej, wesołej i beztroskiej potworzycy, która spędza czas na zabawie ze swoim najlepszym przyjacielem Edisonem, mieszkając z rodzicami w kolorowym i zwariowanym Potworowie. Rodzina spodziewa się kolejnego dziecka i wszystkich ogarnia radosne zamieszanie, ponieważ jajo, które zniosła mama, Etna, wedle starego obyczaju powinno zostać wysiedziane przez tatę, Popo. Tradycyjnym miejscem wylęgu jest odległa Wyspa Jaj. Rodzice muszą tam wyruszyć, a czasu jest niewiele. Molly musi zostać w domu z wujkami Alfredo i Santiago, ponieważ jest za mała na tak daleką wyprawę. Tak twierdzą rodzice. Molly uważa inaczej. Gdy tylko wujkowie tracą ją z oczu, odważna bohaterka wyrusza wraz z Edisonem w długą i ekscytującą podróż - wśród najdzikszych wzgórz i głębokich dolin spotkają wiele pomocnych potworów i w końcu Molly odnajdzie Wyspę Jaj, swoich rodziców oraz swoje nowe miejsce w rodzinie - jako starsza siostra.

Bilety dostępne na stronie

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.