Market Czekolady i Prezentów w Krakowie - Stara Zajezdnia

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

UWAGA!!! Wydarzenie odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora!

Wszyscy poszukujemy prezentów. Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w Markecie Czekolady i Prezentów by WeForm 12-13 grudnia w Starej Zajezdni, który jak pamiętacie miał być Festiwalem Czekolady. Jednak w obecnej sytuacji nie możemy zrealizować założeń festiwalowych, dlatego żeby nie pozbawić Państwa przyjemności odczuwania czekoladowych doznań oraz możliwości kupienia przepięknych designerskich rzeczy na święta postanowiliśmy otworzyć dwudniowy Market Czekolady i Prezentów. Oczywiście uważnie śledzimy informacje, dotyczące koronawirusa. Zrobimy wszystko, żeby nasze wydarzenie było bezpieczne i komfortowe dla wszystkich odwiedzających i wystawców.

Uczcimy magiczny przedświąteczny okres, degustując przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze!
W terminie 12-13 grudnia 2020 roku w pięknym, zabytkowym obiekcie Starej Zajezdni zgromadzą się producenci czekolady i słodyczy z całej Polski.
Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów.

Ponadto pojawią się producenci pięknych designerskich rzeczy tj. ceramika, tkaniny, lampy, zabawki, strefa wellness. Czekolada i sztuka, to godne siebie zawodniczki  To będzie istny raj dla koneserów oraz miłośników ładnych rzeczy i smacznych słodyczy.

Magiczne aranżacje i stoiska pełne cudownych prezentów, którymi traficie nawet w najbardziej wymagające gusta.
Zachęcamy również, aby przyłączyli się Państwo do akcji krwiodawstwa pt. "Oddaj krew za torbę słodyczy", którą organizujemy na każdym Festiwalu Czekolady w całej Polsce. Wiemy, że w dobie covidu szczególnie brakuje krwi, dlatego mamy okazję sprawić prezent komuś, kto najbardziej potrzebuje naszego wsparcia i pomocy.
Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej "Oddaj krew za torbę słodyczy", w którą od lat angażują się znane marki produkujące słodycze tj. Milano Group, Wawel, TAGO, Super Krówka, Cocoa, Pszczółka Fabryka Cukierków.

Market zachwyci wszystkich niezależnie od wieku, a zapach czekolady będzie czuć w całym mieście.

Cieszymy się, że się wreszcie zobaczymy! Zapraszamy na czekoladkę oraz po niebanalne prezenty od producentów rzeczy ładnych i użytkowych.
Będziemy przestrzegać wszystkich zaleceń sanitarnych i środków ostrożności. Mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i obowiązek maseczki jest dużo bezpieczniejszy, niż zwykła wizyta w sklepie spożywczym, a wiemy to z naszych doświadczeń eventowych. Do targów jeszcze 4 tygodnie, dlatego uważnie śledzimy koronawirusowe doniesienia i o wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco.

Wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy!
Program:
https://festiwal-czekolady.pl/?utm_source=Facebook

W sprawie stoisk wystawienniczych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 730210619 oraz zapytania na adres mailowy wspolpraca@weform.com.pl

Dołączajcie do wydarzenia i udostępniajcie, aby Wasi znajomi również zaplanowali przedświąteczne zakupy w Świątecznym Markecie w Starej Zajezdni.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.