Synestezje 2020

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 19 listopada 2020, 20:00 - niedziela, 22 listopada 2020

W tych coraz trudniejszych czasach klub Studio oraz festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo nie poddają się. Po dobrze przyjętym projekcie #studiowsieci organizatorzy postanowili przenieść również festiwal Synestezje do internetu! W dniach 19-22 listopada spotkacie się ponownie ze swoimi ulubionymi artystami, porozmawiamy też wtedy z Wami o sztuce i słowie! Naszym festiwalem staramy się wspierać naszą kulturę i sztukę, natomiast Ty wpłacając cegiełkę na festiwal – masz okazję wesprzeć nas!

Festiwal już od lat promuje twórczość polskich artystów z zakresu muzyki, plastyki oraz słowa. Podczas tegorocznych wydarzeń na scenie klubu Studio będziemy gościć Skubasa ze swoim najnowszym albumem Duch, który opowiada o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem. Renata Przemyk i Mężczyźni to projekt z okazji 30-lecia twórczości artystycznej. W Krakowie razem z artystką wystąpi John Porter, Buslav oraz Leski. Sobotę spędzimy razem z rodziną Waglewskich, którzy w ramach kolektywu Waglewski Fisz Emade zaprezentują dobrze przyjęty album Duchy ludzi i zwierząt. Przed koncertem każdy z Was będzie miał okazję usłyszeć młodych i zdolnych muzyków, którzy zmierzą się w konkursie muzycznym. Jedną z nagród jest występ podczas finałowego koncertu, na który Meek, Oh Why? przygotował coś specjalnego! Podczas  koncertu będziecie mogli usłyszeć utwory, które dotąd nie miały okazji pojawić się połączeniu z obrazem. Będzie to swojego rodzaju pożegnanie z materiałem Miło było poznać.

Ale Synestezje to nie tylko Muzyka! To również Słowo i Plastyka, a o wszystkim z tym związanym będziemy rozmawiać w czwartkowy wieczór podczas panelu dyskusyjnego, w którym wziąć udział będzie mógł każdy po drugiej stronie ekranu.

Program festiwalu (online)

19 listopada – czwartek
Panel dyskusyjny
Godzina 18.00

Skubas, Duchy
KLUB STUDIO / online
Godzina 20.00

20 listopada – piątek
Renata Przemyk i Mężczyźni
KLUB STUDIO / online
Godzina 20.00

21 listopada – sobota
Konkurs muzyczny
Godzina 13.00

Waglewski Fisz Emade, Duchy ludzi i zwierząt
KLUB STUDIO / online
Godzina 20.00

22 listopada – niedziela
Meek, Oh Why?, Miło było poznać + Laureat Konkursu muzycznego
KLUB STUDIO / online
Godzina 19.00

Transmisje wszystkich wydarzeń w ramach festiwalu Synestezje odbędą się na YouTube: https://www.youtube.com/c/klubstudio/

Dorzuć cegiełkę: https://ticketclub.pl/kultura/festiwal-synestezje-wesprzyj-festiwal-synestezje-online-1562/

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.