Legendy Gorajeckie

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 30 października 2020, 16:00
Czy słyszeliście nasze Gorajeckie Legendy? Czy to sama prawda? Czy może kogoś poniosła wyobraźnia?

Opowiedziałyśmy Wam legendy Gorajeckie o Annie Anastazji Ważnej i Cerkwii Gorajeckiej, o cudownym źródełku i kapliczce na wodzie. Bajki Dziadka Olka – o korycie i o kamizelce. Różne to były historie, ale czy prawdziwe? Niektórzy mówią, że prawdziwe, że znali osobiście tych bohaterów!

A może, kiedy tak opowiadamy Wam bajki, baśnie i legendy… może w tym samym czasie powstają wciąż nowe i nowe? Nowi Bohaterowie ratują czyjeś życie, ratują zabytki, ratują zwierzęta…?

Wasze Cicho Sza Bajki, czyli Ciocie: Katarzyna Chodoń & Jaga Szeptalin, czyli Pani od muzyki i Jaga Szeptalin Barwy i Brzmienia

https://www.facebook.com/cichoszabajki/videos/331679284884824/

******************

Jeżeli chcecie i możecie wesprzeć działalność Cicho Sza Bajek i Kultury w kwarantannie, serdecznie zachęcamy do przekazania darowizny:

https://folkowisko.gorajec.info/przekaz-darowizne-na-artys…/

można też wesprzeć nas za pomocą BLIKa dokonując wpłaty na nr telefonu 507125468, lub poprzez wpłatę na konto: 08 1240 3145 1111 0010 9664 9328, koniecznie z dopiskiem "Cicho Sza Bajki w Kwarantannie"

******************

#LegendyGorajeckie to cykl spotkań z legendami, baśniami i podaniami z okolic Gorajca. W trakcie spotkania opowiadamy, śpiewamy autorskie oraz inspirowane ludowymi piosenki, gramy na instrumentach zrobionych własnoręcznie.
Zapraszamy do dobrej zabawy
Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci"

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.