Detektywistyczna niedziela z Kinem Klon

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Coraz dłuższe wieczory, mgła, która unosi się nad Starym Miastem i upodabnia je do londyńskich zaułków; niepokojący szum wiatru… Jesień to idealny czas, aby snuć opowieści o tajemniczych przestępcach i stróżach prawa, stawiających czoła złu. Któż z nas nie zazdrościł Sherlockowi Holmesowi jego śledczego geniuszu, nie mówiąc już o wspaniałym płaszczu, którym można owinąć się w deszczowy dzień?
Zapowiada się niedziela pełna dedukcji i emocji! Popołudnie rozpoczniemy wspaniałą, oscarową animacją dla dzieci, po której odbędzie się gra detektywistyczna na terenie budynku (prawdziwa gratka dla dociekliwych dzieciaków!). Wieczorem dorosłym widzom pokażemy kryminał retro z ekscentrycznym geniuszem słynącym z talentu i wąsów – na pewno domyślacie się, o kogo chodzi!
 
W repertuarze:
16:00 Film animowany o zwierzęcym duecie śledczym (7+ lat)
Po seansie: gra detektywistyczna dla dzieci na terenie budynku Klubu
19:00 Najnowsza adaptacja klasycznego kryminału Agaty Christie
 
Na wszystkie punkty programu obowiązują zapisy  mydlniki.dworek.eu/zapisy/2
Z powodu obostrzeń epidemiologicznych liczba miejsc na seanse i warsztaty jest ograniczona. Na terenie Klubu obowiązuje zasłanianie ust i nosa maseczką lub przyłbicą. Projekcje odbędą się zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpiecznego zachowania się podczas seansów kinowych.

udostępnij

więcej

  • 405490794172521
  • Wstęp bezpłatny. Wydarzenie dofinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.