Daria Zawiałow: Ostatni raz w Helsinkach

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Szanowni Państwo, z racji ograniczeń związanych z obecną sytuacją w kraju koncert Darii Zawiałow Ostatni raz w Helsinkach zostaje podzielony na 3 osobne wydarzenia.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety, wkrótce otrzymają maile od Ticketclub Polska z wyborem terminu koncertu. Dla osób chcących uczestniczyć w koncertach, pojawią się dodatkowe pule biletów.

koncert 22.10
Otwarcie bram: 17.00
Start koncertu: 18.00

koncert 22.10
Otwarcie bram: 20.00
Start koncertu: 21.00

koncert 23.10
Otwarcie bram: 19.00
Start koncertu: 20.00

Za zmiany przepraszamy.

-----

Tą trasą żegnamy się z albumem Helsinki w wydaniu koncertowym. Trochę smutno, ale na osłodę przygotowaliśmy dla naszych fanów kilka nowości. Po pierwsze 2 października ukaże się w sklepach reedycja Helsinek (do kupienia również na koncertach) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki Nie mamy czasu i Mania. Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji zmieściliśmy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no) i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?.

Na koncertach co prawda tych gości nie spotkacie, ale spodziewajcie się nowości i niespodzianek z naszej strony!!! Pamiętajcie o obostrzeniach w tych dziwnych czasach:
✓ maseczki,
✓ dystans społeczny,
✓ myjcie często ręce.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.