Tede: Disco Noir w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 30 października 2020, 19:00

Kraków dawno u Was nie byliśmy! Spragnieni dalej koncertów? Powracamy! I to na grubo! 30 października 2020!

Klub Kwadrat ma zaszczyt Was zaprosić na koncert Tede. Zabierz znajomych i świętujcie nowy album razem z nami. Bawmy się jak kiedyś! Nadal liczba biletów jest bardzo ograniczona!

4 czerwca nakładem wytwórni Największe Joł ukaże się najnowsze muzyczne dwupłytowe wydawnictwo duetu Tede i Sir Mich pt. Disco Noir.
„Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim, czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż :) Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR. ~TEDE”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.