KFF VOD

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 26 października 2020 - niedziela, 1 listopada 2020

Po sukcesie 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który w całości – jako pierwszy w Polsce! – odbył się w internecie, Krakowska Fundacja Filmowa rozpoczyna nowy wirtualny projekt: KFF VOD.

Każdego miesiąca przez kilka dni najciekawsze filmy dokumentalne, animowane i krótkometrażowe w wyjątkowych zestawach tematycznych będą udostępniane widzom online. Wśród nich znajdą się hity ostatniej edycji festiwalu, kultowe filmy sprzed lat oraz premiery. 

Między 26 października i 1 listopada na stronie Krakowskiego Festiwalu Filmowego będziemy mogli obejrzeć dokumenty z cyklu Ci wspaniali mężczyźni. Jego bohaterami będą ojcowie, nauczyciele, mentorzy, zwyczajni ludzie w niezwykłych, czasem przerastających ich rolach. Poznamy mężczyzn uwikłanych w trudne relacje osobiste, pełnych pasji i angażujących się w to, co dla nich najważniejsze, takich jak Belfer (reż. Alexandru Brendea), czyli osobliwy matematyk z Transylwanii, który porzuca konwencjonalny system edukacji, były Mistrz świata (reż. Federico Borgia, Guillermo Madeiro) w kulturystyce, który całkowicie poświęca się opiece nad nastoletnim synem, Najszczęśliwszy facet na świecie (reż. Joonas Berghall), który jest alkoholikiem, a także ojciec – bohater filmu swojej córki (Mój ojciec w roli ojca, reż. Mo Scarpelli).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.