Cargo. Marek Chlanda

Wystawy czasowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 18 lutego 2021 - środa, 31 marca 2021

Po okresie zamknięcia instytucji kultury Cricoteka została ponownie otwarta dla odwiedzających. Od otwarcia „Cargo” w październiku 2020 roku sporo się zmieniło. Zespół „Cargo” (Marta Bryś, Marek Chlanda, Kaja Gliwa, Aleksandra Idzikowska, Magdalena Kownacka, Gaweł Kownacki, Izabela Zawadzka) tak jak deklarował jesienią, cały czas pracował i podejmował mniej lub bardziej przewidziane działania. Aktualnie w przestrzeni „Cargo” znajdują się rysunki Marka Chlandy oraz rejestracje działań realizowanych w trakcie lockdownu. Wciąż podejmowane są nowe wyzwania w sali ekspozycyjnej. „Bądź swobodny, acz czujny” – radzi Zespół „Cargo”.

***
Cargo to usługa transportowa, która umożliwia nadanie przesyłki do dowolnego miejsca na świecie, Cargo. Marek Chlanda w Cricotece to wydarzenie na styku wystawy, instalacji, performansu i procesu badawczego. Artysta przygląda się własnej twórczości, zapraszając do udziału w tym procesie gości z różnych dziedzin i środowisk. Rysunki, rzeźby, instalacje i prace wideo tworzą „symultaniczną opowieść o przedstawieniu i przedstawienie o statusie obrazu i obrazowania”.

„Cargo” jest otwarte dla publiczności od czwartku do niedzieli, w godzinach 11.00–19.00. Bilet wstępu upoważnia do wielokrotnego wejścia na wystawę do końca marca 2021.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.