Organek w nowym świecie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Koncert przełożony na 20 lutego 2021!

Dają radę

Kiedy rzeczywistość diametralnie się zmienia, nie możemy siedzieć i biernie się przyglądać – stwierdzili zgodnie panowie z zespołu Ørganek i wzięli sprawy w swoje ręce. Dobrze znane utwory z dotychczasowego repertuaru zmieniły swoje oblicze – zamiast ciężkiego grania w dużych klubach usłyszymy elektro-akustyczno-gitarowe występy w kameralnych obiektach. 15 listopada projekt Ørganek w nowym świecie trafi na scenę Nowohuckiego Centrum Kultury. Podobnie jak w innych miastach objętych trasą przy okazji wizyty w Krakowie zostanie zasadzone drzewo – symbol nadziei. (Bartosz Suchecki, „Karnet”)

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COVID-19 <kliknij>

Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Wejście na wydarzenie, możliwe jest po złożeniu oświadczenia o tym, że ten według swojej najlepszej wiedzy, nie jest się osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wraz z oświadczeniem uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnianych danych osobowych w zakresie określonym w „Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce”, pod rygorem odmowy wpuszczenia. Formularze oświadczenia dostępne są w zakładce DO POBRANIA oraz u pracowników obsługi widowni, którym należy wydać wypełnione i podpisane oświadczenie.

Oświadczenie o stanie zdrowia <kliknij>

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.