Kino przyjazne sensorycznie // Tappi

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 28 września 2020, 17:00

Artzona zaprasza najmłodszych na pokaz filmowy przyjazny sensorycznie w ramach projektu Dotknij sztuki.

Seans odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.
Organizator: ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie

Partner: Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i Gminy Miejskiej Kraków.

Projekt realizowany w ramach programu Kultura Dostępna.

UWAGA!
Podczas seansu światła są przyciemnione, a nie zgaszone, by nie budzić lęku, oraz zmniejszyć kontrast między jasnością wyświetlanego na ekranie obrazu a resztą otoczenia. Dźwięk jest nieco przyciszony, by nie ogłuszał dzieci nadwrażliwych. Przed pokazem nie będą wyświetlane reklamy, by nie rozpraszać uwagi widzów. W trakcie seansu nie obowiązuje zasada całkowitej ciszy– można komentować film, śpiewać piosenkę razem z bohaterką, wyrażać ekscytację, śmiać się itp. Wejście i wyjście na salę będzie odbywać się tą samą drogą. Celem naszego działania jest zwiększenie dostępu do kultury i kina dla dzieci z trudnościami w zakresie przetwarzania sensorycznego.

udostępnij

więcej

  • 994749784322262
  • p.maciaszek@okn.edu.pl
  • Na SEANS obowiązują zapisy: p.maciaszek@okn.edu.pl. Ilość miejsc ograniczona. Udział w seansie jest bezpłatny. O rezerwacji miejsc na seans poinformujemy mailowo.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.