Rowerowe wycieczki edukacyjne

Spacery i zwiedzanie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Jesień to doskonała pora na rowerowe wycieczki edukacyjne. W tym roku odbędą się dodatkowo w wyjątkowej odsłonie – realizowane będą bowiem w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa 2019.

Na krakowskich ulicach i drogach rowerowych obserwujemy w ostatnich miesiącach coraz więcej rowerzystów, lecz czy wszyscy wiedzą, jak podróżować bezpiecznie i zgodnie z przepisami o ruchu drogowym? Ponadto w Krakowie pojawia się coraz więcej infrastrukturalnych rozwiązań dla rowerzystów – chcielibyśmy, aby wszyscy potrafili z nich korzystać.

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa zaprasza więc po raz kolejny na rowerowe wycieczki. Uczestnicy wycieczki będą mogli dowiedzieć się, jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na rowerze po Krakowie. Wycieczki są bezpłatne i będą prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Wszystkie tegoroczne wycieczki będą organizowane w dużej mierze na terenie Grzegórzek, ale każda będzie doskonałą okazją do zwiedzenia dzielnic sąsiadujących. Miejscem zbiórki jest dolny poziom ronda Mogilskiego (przy rogu torowiska tramwajowego w kierunku tunelu).

Niedziela 27 września

  • w godz. 11.00-13.00 – Grzegórzki i Stare Miasto
  • w godz. 14.30-16.30 – Grzegórzki i Podgórze

Sobota 3 października

  • w godz. 14.30-16.30 – Grzegórzki i Czyżyny

Niedziela 4 października

  • w godz. 11.00-13.00 – Grzegórzki i Podgórze
  • w godz. 14.30-16.30 – Grzegórzki i Stare Miasto

Liczba miejsc na każdą z wycieczek jest limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń (e-mail: roweremdopracy@um.krakow.pl, tel. 12 616 87 70 lub 12 616 78 24). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna. W wycieczkach mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane pod warunkiem dostępności miejsc. Warunkiem udziału w wycieczce jest akceptacja jej regulaminu.

załączniki

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.