Fraktale w Teatrze Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 2 października 2020, 20:00

Oczywiście przestrzegamy wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce i zadbany o to, by wszystko odbyło się bezpiecznie i byście czuli się u nas pewnie i komfortowo. Liczba miejsc będzie ograniczona.

-----

Krakowski kwartet z pogranicza muzyki eksperymentalnej, psychodelicznej i jazzu. Powołany do życia późną jesienią 2016 roku, jak do tej pory, może pochwalić się dwoma albumami studyjnymi - I, oraz II, a także wydawnictwami koncertowymi On the Road i Dharma Bums. Inspiruje ich odwaga i bezszablonowość twórców takich jak Ornette Coleman czy Albert Ayler redefiniujących ówczesne podejście do jazzu, jak i eksperymenty muzyczne pokroju „drone music” La Monte Younga oparte na dźwięku burdonowym, aż po pierwsze performance’y muzyczno-multimedialne „Exploding Plastic Inevitable” Warhola i Velvet Underground.

SKŁAD: Filip Franczak – gitara/bas Michał Naróg - perkusja Bartłomiej Szumilas - saksofon tenorowy Oskar Cenkier - pianino

LINKI:

https://www.facebook.com/fraktaleband/

https://fraktale.bandcamp.com/

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.