Wielkie przygody małego Krzysia

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 września 2020, 11:00

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe! Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.

Wielkie przygody małego Krzysia
Interaktywny spektakl muzyczno-pantomimiczny dla dzieci. Mały Krzyś nieustannie słyszy, jak jego rodzice powtarzają: „To jest koniec świata!”. Zastanawia się więc: jeśli istnieje koniec świata, to gdzie jest jego początek? Pewnego dnia nasz młody bohater decyduje się wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Pakuje plecak i rusza w drogę, w której spotyka go wiele ekscytujących przygód: płynie statkiem, walczy z piratami, zakochuje się w nim piękna syrenka, spotyka w chmurach słynnego muzyka, zjeżdża po tęczy jak na zjeżdżalni… Wszystkie te przygody, których doświadcza chłopiec, bardzo oddziałują na wyobraźnię małego widza i pozwalają na chwilę oderwać się od rzeczywistości.
Po spektaklu przewidziany jest krótki warsztat pantomimiczny, dzięki któremu dzieci dowiedzą się, czym jest pantomima oraz poprzez zabawę nauczą się kilku prostych i atrakcyjnych gestów typowych dla pantomimy.
Wystąpi:
Dariusz Szymor – aktor, autor i reżyser spektakli teatralnych. Współpracuje z międzynarodowym zespołem teatralnym Bred in the Bone.
 ***
W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage'u KFK.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.