Jesień z Symbiozą

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Symbioza kontynuuje cykl 4 pór roku z „Symbiozą” - tym razem zapraszamy Was na Jesień z „Symbiozą”. Symbioza otwarta jest dla wszystkich chętnych w każdą sobotę od 10.00 do 16.00.

Będziemy odkrywać kolejnych mieszkańców Lasu Wolskiego, patrząc na zadziwiający świat przyrody ich oczami.
 
  • Przeżyj z nami jesienną przygodę w Lasku Wolskim i odpocznij na kocyku w pięknych okolicznościach przyrody.
  • Nie zapomnij swojej ulubionej książki i zrelaksuj się podziwiając spadające liście na wypożyczonym od nas leżaku lub hamaku.
  • W międzyczasie, zapraszamy do udziału w przygotowanych przez nas licznych aktywnościach - w programie mamy m.in.: rodzinne warsztaty z ceramiki na świeżym powietrzu oraz tematyczne warsztaty ekologiczno-przyrodnicze.
  • Jedną z naszych atrakcji jest oprowadzanie po ekspozycjach stałych w budynku Centrum oraz spacery leśne.
  • Las Wolski jest również wspaniałym miejscem do organizowania plenerów malarskich, szczególnie na jesień - wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z możliwości wypożyczenia sztalug i uwolnienia swojej artystyczno-przyrodniczej duszy.
  • Dla bardziej aktywnych, przygotowane zostały również gry terenowe.
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów. Ze względu na panujący reżim sanitarny liczba miejsc jest ograniczona https://symbioza-krakow.pl/bilety/
Śledźcie proszę naszą stronę na Facebooku, gdzie znajdziecie najaktualniejsze informacje z życia CEE „Symbioza”.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.