Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Ze względu na kwarantannę pracowników sceny Teatru Groteska jesteśmy zmuszeni odwołać najbliższe spektakle w dniach 6-14 marca 2021 włącznie.

Skarpetkowa odyseja

Dlaczego skarpetki gubią się podczas prania? Co się wtedy z nimi dalej dzieje? Jaki los spotyka te, które tracą swoją parę? Czas puścić wodze fantazji! Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) – najnowsza propozycja Teatru Groteska dla dzieci  oparta na książkach Justyny Bednarek – to wielowątkowa opowieść o lekkim zabarwieniu kryminalnym. Dziesięcioro bohaterów, dziesięć problemów i dziesięć niesamowitych przygód z dużą porcją abstrakcyjnego humoru gwarantuje dobrą zabawę nie tylko dla najmłodszych widzów, ale i dla tych odrobinę starszych. Bo jak tu się dobrze nie bawić, gdy jedna skarpetka ma dość innych brudnych skarpetek i chce uciec, inna marzy o wielkiej karierze, a kolejna chce zmieniać świat? Premiera spektaklu w reżyserii Lecha Walickiego 26 września.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

Justyna Bednarek
reżyser : Lech Walicki
scenografia: Małgorzata Zwolińska
muzyka: Jacek Stankiewicz
inspicjent: Damian Chudy

Obsada:
Mama: Barbara Cieślak
Be: Dominika Guzek
Sąsiadka: Olga Przeklasa
Tata: Krzysztof Grygier
Hydraulik: Adam Godlewski
Kajtek: Jakub Popławski

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.