Kiermash SALE // Jesień w Muzeum

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Ostatnia edycja została przyjęta tak ciepło, że organizatrzy znów przecierają szlaki i jesienią 2020 Kiermash odbędzie się zarówno online, jak i offline. Kiermash – czyli iście krakowskie wydarzenie targowe, wypełnione polską modą i dizajnem na wysokim poziomie, powraca w nowym wydaniu! Tym razem targi odbędą się pod hasłem SALE i znajdą się na nich wyprzedażowe perełki.

Znów spotkacie znane i lubiane przez Was polskie marki ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami w duchu zrównoważonej i odpowiedzialnej mody. Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej wypełnią się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającym stylizacje okularami czy biżuterią. Nie martwcie się, męska część gości też znajdzie coś dla siebie. A wszystko to w akompaniamencie wyśmienitej muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy od Funky Donkey Cafe. Zrobią wszystko, żeby rzucić promień światła do Waszej szafy i życia.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.