Lato z panem Kleksem, projekcje filmów

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

10.08.2020, godz. 12.30
Projekcja filmu: „Akademia pana Kleksa”
reż. K. Gradowski, Polska/ZSRR 1984, 159’
Adaś Niezgódka w magiczny sposób trafia do bajkowego świata pana Kleksa, bohatera książki Jana Brzechwy. Pan Kleks jest nauczycielem i czarodziejem w jednej osobie, więc na jego lekcjach nie sposób się nudzić. Zwłaszcza, gdy są to lekcje kleksografii. Adaś poznaje nie tylko uroki zaczarowanej krainy, ale także jej mroczne tajemnice.
W języku polskim
Bezpłatne wejściówki do odbioru w muzeum. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy drogą mailową: zapisy@galiciajewishmuseum.org

12.08.2020, godz. 12.30
Projekcja filmu: „Podróże pana Kleksa”
reż. K. Gradowski, Polska/ZSRR 1986, 162’
Kontynuacja „Akademii pana Kleksa”. Ambroży Kleks zostaje poproszony przez króla Bajdocji o zdobycie atramentu, bez którego nie odbędzie się Festiwal Bajek.
W języku polskim
Bezpłatne wejściówki do odbioru w muzeum. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy drogą mailową: zapisy@galiciajewishmuseum.org

16.08.2020, godz. 12.30
Projekcja filmu: „Pan Kleks w kosmosie”
reż. K. Gradowski, Polska/Czechosłowacja 1988, 142’
Trzeci z filmów opowiadających o przygodach pana Kleksa. Pan Kleks musi zmierzyć się ze swoim dawnym rywalem Wielkim Elektronikiem, który nie zapomniał o wcześniejszych klęskach i teraz chce się zemścić na panu Kleksie. Plan Wielkiego Elektronika jest chytry, ukrywa się na dalekiej planecie Mango, na którą chce zwabić Kleksa poprzez porwanie uczennicy Szkoły Przyszłości, Agnieszki. Tak jak się spodziewał, pan Kleks, razem z przyjaciółmi Agnieszki, niezwłocznie wyrusza z ekspedycją ratunkową na planetę Mango. Kto kogo zdoła przechytrzyć?
W języku polskim
Bezpłatne wejściówki do odbioru w muzeum. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy drogą mailową: zapisy@galiciajewishmuseum.org

***

Do uczestnictwa w projekcjach zapraszamy gości, którzy, według swojej najlepszej wiedzy, nie są osobami zakażonymi wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

W celu potwierdzenia powyższego, każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu do Muzeum.

Na terenie Muzeum uczestnicy wydarzeń są zobowiązani do:
- zakrywania ust i nosa;
- zachowania co najmniej 2 m odstępu od innych uczestników;
- dezynfekcji rąk przy wejściu do Muzeum;
- stosowania się do komunikatów graficznych, głosowych oraz zaleceń obsługi Muzeum w zakresie właściwej organizacji wydarzenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, wskazujących na możliwość zakażenia wirusem SARS-CoV-2, prosimy o pozostanie w domach i przesłanie do Muzeum drogą mailową informacji o rezygnacji z udziału w wydarzeniu.

udostępnij

więcej

  • 288970845669397
  • Bezpłatne wejściówki do odbioru w muzeum. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy drogą mailową: zapisy@galiciajewishmuseum.org
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.