Rajski Pub Quiz 3 - wakacje z „Władcą Pierścieni”! (online)

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 19:00

Rajski Pub Quiz powraca w wielkim stylu! Wakacje niemal się kończą, ale to nie znaczy, że i my mamy skończyć z myśleniem o wycieczkach. Sytuacja na świecie nie sprzyja dalekim wyjazdom, ale możecie przecież wybrać się z nami w podróż jedyną w swoim rodzaju – bo literacką.

Kiedy szukacie w głowie książki, w której główny bohater odbywa długą podróż, z pewnością Władca Pierścieni pojawia się na jednym z pierwszych miejsc. W końcu droga, jaką przebył Frodo od spokojnego Shire do Góry Przeznaczenia jest jedną z najbardziej znanych wędrówek w literaturze współczesnej.

Jesteście fanami twórczości Tolkiena? Uwielbiacie Władcę Pierścieni? Zmierzcie się z nami w trzeciej już, wakacyjnej edycji Rajskiego Pub Quizu i przekonajcie się, jak dobrze znacie swoja ulubioną książkę!

A kto wie, może wędrówka Drużyny Pierścienia zainspiruje was do odbywania dalszych podróży literackich? W naszej bibliotece znajdziecie wiele książek z motywem drogi – na pewno coś dla siebie wybierzecie!

Pub Quiz to wyjątkowa zabawa, łącząca w sobie elementy zagadki, rywalizacji i spędzania czasu ze znajomymi. Mimo że nie spotykamy się na żywo, gwarantujemy, że w trakcie rozgrywki poczujesz się, jakbyśmy stali tuż obok! Specjalnie dla wszystkich graczy udostępniamy przestrzeń, w której poczujecie się niemal jak w murach naszej biblioteki.
I wiecie, co jest super? Możecie zagrać niezależnie od tego, czy jesteście w Krakowie, Warszawie, Londynie czy nawet w Nowym Jorku!
A więc, do dzieła!

ZASADY GRY:
*Czas gry: ok. 120 minut.
*Każdy zespół może liczyć maksymalnie 6 osób.
*W trakcie quizu będziecie widzieć i słyszeć inne osoby przy swoim stoliku oraz osobę prowadzącą.
*Zwycięska drużyna otrzyma Biblioteczne upominki!
*Obowiązuje zasada fair play – nie korzystamy z „pomocy naukowych”, czyli z internetu, książek itd. Obowiązuje tylko wiedza, którą mamy w głowie!
*Liczymy na dobrą zabawę!

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIA. Liczba drużyn ograniczona. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny oraz liczbę osób w drużynie wysyłajcie poprzez Messengera :) Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 12:00 w dniu quizu, czyli 17.09.2020r!

WIDZIMY SIĘ TUTAJ: https://live.remo.co/e/rajski-pub-quiz-3-wakacje-z-wlad

Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zalogować – trwa to dwie minuty, wymaga podania maila.
Krótka instrukcja obsługi REMO: https://youtu.be/G5ulVk4uCTg

Do zobaczenia!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.