Iggy Not Pop w Teatrze Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 26 września 2020, 20:00

Iggy Not Pop. Rocznik 92' jak „Check Your Head” Beastie Boysów. Rapuje, podśpiewuje, pisze teksty. Jeden z ciekawszych graczy polskiego podziemia rapowego wg portalu Newonce.net. Występował w legendarnym Studiu im. Agnieszki Osieckiej oraz jako support Pokahontaz. Limitowany nakład winyla z jego singlem pt. „Tata” rozszedł się w niecałą dobę! W lipcu razem z duetem producenckim Tap3s wydał debiutancką płytę. Single promujące album miały swoje premiery kolejno w Trójce i w Radiu Kraków. Album swoim patronatem objęło Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej.

„Powiedz Mi Coś Więcej” to dziesięć różnorodnych produkcji Tap3s – od klasycznego, samplowanego hip-hopu, przez jazzujące podkłady, po mieszankę rapu z muzyką gitarową, popem czy nawet country. Gościnnie pojawiają się legendy trójmiejskiej alternatywy: Tymon Tymański i Olaf Deriglasoff. Świat hip-hopu reprezentuje dawno niesłyszany Pjus. Listę gości dopełniają Jutuber, Gaja Raputa i scratchujący Beat Le Juice. Album zmiksował Webber z zespołu Łona i Webber, a analogowy mastering wykonał Eprom.

SKŁAD: Ignacy Puśledzki - rap, laptop Bartosz Owczarek - gitara basowa Krzysztof Kułaga - perkusja

LINKI:

Link do odsłuchu płyty: https://id.ffm.to/iggynotpowiedzmi

Płytę promowały poniższe single:

Przecinki feat. Olaf Deriglasoff: 

https://youtu.be/ttsO8LFBamA

Powiedz Mi Coś Więcej (single version) feat. Tymon Tymański:

https://youtu.be/seUh9RCKXiM

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.