Immortal Onion w Nowej Rezydencji

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 sierpnia 2020, 20:00

Jazz, minimal, elektronika i progresywny metal - łączenie tych i innych gatunków to idea przewodnia grupy Immortal Onion, której występ zobaczymy 15 sierpnia na naszym patio w Nowej Hucie. Trio powstało w 2016 roku, a inspiracją dla jego twórców byli tacy artyści, jak Esbjörn Svensson, Hiromi Uehara, Tigran Hamasyan czy Tosin Abasi.Dziś zespół ma na koncie już dwa albumy studyjne, w tym świetną, marcową płytę XD [Experience Design] wydaną nakładem renomowanej U Know Me Records.W Nowej Rezydencji zespół wystąpi składzie: Ziemowit Klimek - kontrabas/bass/moog, Tomir Śpiołek - instrumenty klawiszowe, Wojtek Warmijak - perkusja. Wstęp bezpłatny.

To oczywiście nie wszystko, co będzie się działo tego dnia w Nowej Rezydencji. Najbardziej aktualny program zawsze znajdziesz pod linkiem: https://www.facebook.com/events/707525266463051/

Występ będzie rejestrowany w formie audio/video na potrzeby promocyjne zespołu i Nowej Rezydencji.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.