Koncerty promenadowe: Familijna potańcówka krakowska

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 29 sierpnia 2020, 11:00

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe!

Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.

Podczas potańcówki zatańczymy polskie tańce tradycyjne, głównie z regionu krakowskiego. W potańcówkę wpleciemy proste, tradycyjne zabawy taneczne i przyśpiewki. Całość poprowadzi Pani od Muzyki, Katarzyna Chodoń, a program będzie – specjalnie na tę okazję – przygotowany dla dzieci i dorosłych, więc zapraszamy całe rodziny. Zachęcamy także do wystrojenia się w odświętne stroje tradycyjne – z regionu, z którego się pochodzi lub po prostu tego, który się wyjątkowo lubi!

Wystąpi: Katarzyna Chodoń – folklorystka, śpiewaczka, dyplomowana choreografka polskich tańców tradycyjnych. Prowadzi warsztaty śpiewu i tańca tradycyjnego.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage'u KFK.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.