Koncerty promenadowe: Dyzio i Dodo razem z przyrodą – spektakl muzyczny

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 22 sierpnia 2020, 11:00

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe!

Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.

Na Ziemię przybywa kosmita Dodo z planety Dodolandowo. Zawiera przyjaźń z kotem o imieniu Dyzio, który na Ziemi pełni funkcję „Strażnika Przyrody”. Dyzio zapoznaje przybysza z urokami ziemskiej planety i pięknem otaczającej natury.

Scenariusz i teksty piosenek: Dorota Bojdo
Muzyka i aranżacje: Robert Lech
Wystąpią:
Dorota Bojdo – wokalistka, brała udział w festiwalach w Kołobrzegu, Opolu i Zielonej Górze.
Robert Lech – klawiszowiec-pianista, zaczął swoją przygodę muzyczną w zespole jazzowym, w którym nauczył się elastyczności stylistycznej i improwizowania.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage'u KFK.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.