Koncerty promenadowe: Śpiewające Muppety

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 sierpnia 2020, 11:00

W każdą sobotę i niedzielę od 27 czerwca aż do 27 września 2020 roku w Altanie na Plantach od strony ul. Westerplatte odbywać się będą Koncerty Promenadowe!

Jest to seria wyjątkowych koncertów i wydarzeń artystycznych dla starszych i młodszych, które to – zgodnie z tradycją tzw. „Promenadówek” – wypełnią wszystkie wakacyjne weekendy. Chociaż (w związku z epidemią) w tegorocznym programie nie znalazły się piątkowe potańcówki, to czwarta edycja Koncertów Promenadowych obfitować będzie w jeszcze więcej kulturalnych wrażeń.

15 sierpnia zwariowane i śpiewające Muppety przybędą do Krakowa, by podzielić się humorem oraz przede wszystkim dobrą muzyką z najmłodszymi. Kermit, Panna Piggy czy Szwedzki Kucharz to tylko niektóre z wyjątkowych postaci, które zejdą z ekranów i zaproszą do wspólnej zabawy.

Wystąpią: Anna Jakiesz-Błasiak i Mikołaj Miko Król – niezwykły
duet artystów z bogatym doświadczeniem w zakresie animacji i edukacji muzycznej.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do sali teatralnej Krakowskiego Forum Kultury bez udziału publiczności. Transmisja online dostępna będzie na fanpage'u KFK.

udostępnij

więcej

  • 3120940257993081
  • Wstęp wolny. W związku z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dot. zasad bezpieczeństwa w okresie epidemii COVID-19 w każdej imprezie może uczestniczyć maksymalnie 150 osób.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.