Spacer literacki szlakiem Wisławy Szymborskiej

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 25 lipca 2020, 10:00

Miłośnicy literatury i przechadzek po mieście Kraka będą mogli ponownie wziąć udział w spacerach literackich. Siódmego sezonu spacerów literackich nie udało nam się zainaugurować w Światowy Dzień Poezji, ale będzie jeszcze okazja do przemierzenia miasta szlakiem Wisławy Szymborskiej25 lipca, tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Polecamy spacer nawet tym, którzy już kiedyś wybrali się z nami na przechadzkę śladami noblistki (a łącznie jest to już kilkaset osób)

Tym razem proponujemy przechadzkę w inne rewiry. Dzięki uprzejmości Fundacji Wisławy Szymborskiej odwiedzimy mieszkanie, w którym poetka spędziła ostatnie lata życia. Dziś to przestrzeń dla rezydentów pisarzy. Uczestnicy spaceru będą mieli wyjątkową okazję, aby zobaczyć gdzie tworzyła Noblistka.

Prowadzenie: Anna Hojwa

Wstęp na wszystkie spacery jest darmowy, jednak ze względu na ogromne zainteresowanie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Wszystkich chętnych do udziału w spacerze prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres: spacery@miastoliteratury.pl.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwa miejsca. Liczba uczestników z uwagi na bezpieczeństwo została jeszcze bardziej ograniczona. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od siebie (minimum 1,5 m). Przypominamy też o obowiązku zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki lub przyłbicy – dotyczy to zarówno osoby prowadzącej, jak i wszystkich uczestników spaceru.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.