Balkony i Romanse

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 października 2020, 20:00

Balkony i Romanse to wieczór pełen rozrywki w wykonaniu artystów Teatru Loch Camelot – żartobliwa, lekka opowieść o tajemniczej, dziwacznej i zwariowanej rodzinie krakowskiej w formie galerii portretów. Artyści wykonują piosenki z repertuaru Teatru Loch Camelot, a także pozycje klasyki polskiej, np. z Kabaretu Starszych Panów. Spektakl, grany na podwórzu teatru w magicznej scenerii zabytkowych krakowskich balkonów, wzbogacony jest efektami świetlnymi i wideo.

Teatr Loch Camelot na okres lata i pandemii uruchomił scenę na świeżym powietrzu: na podwórzu Teatru Loch Camelot (wejście od ul. św. Tomasza). Scena jest bezpieczna z punktu widzenia obostrzeń w czasie pandemii: widzowie siedzą na tarasie na 1. piętrze, oddzieleni od aktorów, którzy występują na balkonach 1. i 2. piętra. Liczba miejsc ograniczona, dostosowana do obowiązujących wymogów. Widzom przypominamy o obowiązku posiadania maseczek (ewentualnie otrzymają maseczki jednorazowe przy wejściu).
Obowiązkowa rezerwacja mailowa i telefoniczna: rezerwacja@lochcamelot.com.pl lub 602 763 680, 692 014 297.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.