Ogród Mehoffera - Tajemniczy ogród

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

 • niedziela, 12 lipca 2020, 11:00-16:00

Cieniste alejki, śpiew ptaków, przyjemny chłód i kolory cieszące oko –wszystko to składa się na idealną lipcową niedzielę. Zapraszamy na letni odpoczynek do ogrodu Józefa Mehoffera!

Przyjrzyjmy się w skupieniu kwiatom, liściom, drzewom – tym rosnącym w ogrodzie i tym namalowanym. Spróbujmy własnej ekspresji – rysujmy, malujmy lub po prostu zastanówmy się w ciszy nad tym, co widzimy.

Zainspirowani znajdującym się na piętrze Domu Mehoffera pokojem japońskim i zgromadzonymi w nim drzeworytami, wykonajmy słynne żurawie origami, które ożywią drzewa wokół nas. Legenda głosi, że tego, kto zrobi 1000 żurawi, czeka wyjątkowe szczęście – wspólnymi siłami zbliżmy się do tej liczby!

W programie:

 • Wejdź w przyrodę. Pracownia plenerowa w ogrodzie Mehoffera
  Prowadzenie: Joanna Zaguła, Anna Grzelak
 • Ożywianie drzew. Warsztaty origami
  Prowadzenie: Joanna Kołek, Izabela Stawarz
 • Ćwiczenia z patrzenia – zadania do samodzielnego wykonania

udostępnij

więcej

 • mnk.pl
 • 2623411597900185
 • Rezerwacja nie jest konieczna, jednak w przypadku dużego zainteresowania jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia na warsztaty określonej liczby osób. Liczba uczestników i forma działań będzie podporządkowana zasadom bezpieczeństwa i wytycznymi Sanepidu obowiązującymi w MNK, zaś w razie niepogody warsztaty mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin. Udział: bezpłatny!
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.