Green ZOO Festival 2020

Festiwale muzyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Front Row Heroes zaprasza Was na Green ZOO Festival 2020 #zostańwdomu / #stayathome

10.07 - Melty
11.07 - Rycerzyki
12.07 - Ben Caplan
18.09 - Spencer Krug
19.09 - Akpatok
26.09 - Trupa Trupa
27.09 - Dan Boeckner

Wejściówki: Jeśli planujecie przyjść na koncert Akpatok albo Trupa Trupa, to wyślijcie na adres cyprian@frontrowheroes.com swoje dane: imię, nazwisko, adres, telefon, pesel z zaznaczeniem, o który koncert chodzi. Z nich stworzymy listę, którą podpiszecie nam przed wejściem na koncert. Liczba miejsc ograniczona! https://www.facebook.com/events/234930181206892

Jubileuszowa 10. edycja Green ZOO w wiadomych okolicznościach nie mogła zadziałać w swoich naturalnych datach, ale podnosimy się jak feniks z popiołów i robimy dla Was Online edycję festiwalu. 10 lat zobowiązuje i będzie ona dobrym podsumowaniem tej naszej historii. Zagrają przyjaciele, których zdobyliśmy na tych zielonych podwórkach i w gorących piwnicach. Muzyka, która pozostała w zakamarkach naszego miasta po genialnych koncertach i pozytywna energia, którą przywożą Ci muzyczni ludzie, powróci! Będą to trzy weekendy pełne wydarzeń muzycznych, które znajdziecie na www.greenzoofestival.pl. Zaczniemy 10, 11 i 12 lipca koncertami Melty, Rycerzyków i Bena Caplana, a kontynuować będziemy we wrześniu: 18 września – zagra Spencer Krug, 19 września Akpatok, 26 września – Trupa Trupa, a 27 września Dan Boeckner. Czeka nas morze dobrej muzyki i wzruszeń w stronę odmrożenia. Spotkajmy się na tych gorących streamach i tymczasem jeszcze #zostańwdomu.

Zapraszamy!

#FRHeroes

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.