Livestream w. Janeda na Dekerta 47

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 5 lipca 2020, 15:00

„Kolejny już miesiąc kluby w naszym kraju pozostają pod różnego rodzaju restrykcjami. Nie poddajemy się jednak i wraz z ekipami STK 47 – Warehouse oraz Manufaktura Dźwięku zapraszamy Was na drugą edycję livestreamu, który przeprowadzimy z doskonale Wam znanego krakowskiego parkietu.

5 lipca, w magazynie przy Dekerta 47, gościem kolejnej edycji naszego livestreamu będzie wrocławski DJ, członek kolektywu i wytwórni płytowej Strikt – Janeda!

► Janeda (Strikt, Transformator)
► Pathar, Foton (STK 47 - Warehouse)
► Babiński, Lord (Decibel)

YouTube: http://bit.ly/decibelstream
Twitch: https://bit.ly/decibeltwitch
Periscope: https://bit.ly/decibelpscp

Janeda
Założyciel audycji, wytwórni i kolektywu DJskiego Strikt – bardzo mocno skupionego na animowaniu rodzimej sceny spod znaku muzyki technicznej, działającego na terenie Wrocławia. Od kilku lat można go zobaczyć w lineupach najciekawszych imprez z muzyką elektroniczną w Polsce. Swoje sety opiera o selekcję szorstkich bębnów, technicznego groove'u i funkujących, wysoce energetycznych bassline'ów.

FB: https://www.facebook.com/janedastrikt/
SC: https://soundcloud.com/janeda-strikt”

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.