Dzień Teatru Publicznego w Teatrze STU

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 maja 2020, 21:00

Nie mając możliwości gościć widzów na naszej scenie, Teatr STU przeszedł w nowy tryb działania i, korzystając z możliwości jakie daje multimedialna rzeczywistość, zaprasza wszystkich na obchody Dnia Tratru Publicznego.

W programie obchodów znalazła się transmisja online z czytania fragmentów „Ci co mnie niosą” w reżyserii Artura "Barona" Więcka – spektaklu, który miał mieć swoją premierę w kwietniu tego roku. Swoje role zaprezentują Magdalena Walach, Andrzej Deskur, Krzysztof Pluskota, Jacek Romanowski, Tomasz Schimscheiner, Jacek Wojciechowski.

Ale to  jeszcze nie wszystko! Zaraz po czytaniu fragmentów  zobaczymy niezwykłą opowieść o barwnych 50 latach działalności Krzysztofa Jasińskiego i Teatru STU, ukazaną w filmie  Marii Guzy pt. Teatr jak życie (TVP 2016)Autorzy filmu dziękują wszystkim twórcom, dziennikarzom, montażystom, operatorom, dźwiękowcom i pozostałym osobom, które przez ubiegłe 50 lat dokumentowały Teatr STU – to dzięki ich pracy byłą możliwa realizacja tego filmu.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.