Na żywo ze Studia – #studiowsieci

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 2 czerwca 2020, 20:00 - czwartek, 23 lipca 2020

Sesja streamingowa

Odwołać koncerty? Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica na to nie przystała i w czerwcu przeniosła swoją działalność do internetu. Cykl #studiowsieci będzie kontynuowany w nietypowym pierwszym miesiącu wakacji. 3 lipca na scenie klubu Studio zagra Kraków Street Band – zespół zgrabnie balansujący między folkiem, jazzem i bluesem, który stał się jedną z wizytówek miejskiej sceny muzycznej. 10 lipca zobaczymy koncert akustycznego kwartetu Renaty Przemyk, a 17 lipca zaprezentuje się legenda alternatywnego Krakowa – grupa Świetliki. Zwieńczeniem cyklu będzie występ niezwykle aktywnej folkowo-poetyckiej formacji Cisza Jak Ta (23 lipca). Na każdy z koncertów przewidziano zależną od obowiązujących obostrzeń pulę biletów dla publiczności na żywo (warto śledzić bieżące komunikaty!). Muzyczną ofertę #studiowsieci uzupełniają pasma: Akademia Live! (wtorki), Towarzystwo Wzajemnej Edukacji (środy) oraz przedkoncertowe Rozmowy z garderoby (czwartki). (Bartosz Suchecki, „Karnet”)


#studiowsieci – czyli najnowszy projekt Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica oraz Samorządu Studentów AGH, który przenosi działalność kulturalną Akademickiego Centrum Kultury Klub Studio do Internetu!

Drugi tydzień projektu był dla nas pełen nowości. Meek, Oh Why? wystąpił ostatni raz podczas koncertu w Krakowie 5 marca, a po 3 miesiącach przerwy powrócił do Klubu Studio. Wydarzenie to było pierwszym koncertem z udziałem publiczności, na którą czekaliśmy już od dawna!

Pierwszy raz zaprezentowało się również Towarzystwo Wzajemnej Edukacji prowadzone przez Adama Grzankę i Michała Pałubskiego, podczas którego swoje ciekawostki zaprezentowali m. in.: Abelard Giza, Robert Górski, Ewa Błachnio czy Abradab.

Podczas trzeciego tygodnia (16-19 czerwca) dowiemy się, jak zdać sesję bez stresu i nudnego wkuwania. Tajniki mapowania myśli wytłumaczy dr inż. Tomasz Stachura. W środę kolejne spotkanie Towarzystwa Wzajemnej Edukacji i dużej ilości ciekawostek od polskich gwiazd.

Gościem #studiowsieci będzie również Renata Przemyk, z którą w czwartek porozmawia Małgorzata Frankowska na Rozmowach z Garderoby.

Piątkowy występ Renaty Przemyk z projektem Akustik Kwartet jest również podziękowaniem studentów dla JM Rektora AGH, prof. Tadeusza Słomki za ostatnie 8 lat współpracy.

Wszystkie wydarzenie będą transmitowane LIVE, a na piątkowy koncert udostępniliśmy również niewielką pulę biletów w cenie 50 zł, oraz ze zniżką dla studentów AGH w cenie 20 zł.

Bilety: https://ticksetclub.pl/koncerty/studiowsieci-renata-przemyk-akustik-kwartet-klub-studio-klub-studio-krakow-1423/
Kapelutek: https://ticketclub.pl/koncerty/studiowsieci-renata-przemyk-akustik-kwartet-kapelutek-studiowsieci-online-1422/”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.