Na żywo ze Studia – #studiowsieci

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 2 czerwca 2020, 20:00 - piątek, 26 czerwca 2020

#studiowsieci – czyli najnowszy projekt Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica, który przenosi działalność kulturalną ACK Klub Studio do Internetu!

W tym trudnym dla wszystkich okresie, podejmujemy walkę o kulturę, aby nieprzerwanie była ona wokół nas. Choć nie możemy się doczekać, aż znów przekroczycie drzwi klubu podczas koncertu Waszego ulubionego artysty, to mamy nadzieję, że będziecie z nami od wtorku do piątku o godz. 20.00 podczas #studiowsieci.

Wyjątkowe piątkowe koncerty nadawane live prosto z Klubu Studio, podczas których posłuchacie gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i artystów, o których usłyszeć musicie.

Studio Kabaretu LIVE, które obejrzycie na żywo w środowe wieczory. Dużo humoru, jak i wiedzy!

bifor z… – czyli przyjacielskie wywiady z artystami, prowadzone w zupełnie inny sposób – zaskakujące i ukazujące oblicze, którego nie znacie.

Tydzień będziemy rozpoczynać we wtorki w ramach Akademia Live!, razem z prelegentami występującymi podczas kultowego cyklu Inżynier z Kulturą czy programu ADAPTER. Dowiemy się co nieco o tym, jak pisać CV, jak przygotować się do zdalnej rozmowy rekrutacyjnej, bądź jak radzić sobie ze stresem i depresją”.

Źródło: materiały organizatora

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.