Five Six Seven Eight Online: Tradycyjne tańce szkockie – warsztaty

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 maja 2020, 19:00

Podczas kolejnych warsztatów online z cyklu Five Six Seven Eight poznamy tradycyjne tańce szkockie. Sednem warsztatów będzie nie tylko nauka kroków, ale też dobra zabawa. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Majewska z Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego – Comhlan. Bilety w cenie 10zł za spotkanie do nabycia przez ekobilet.pl

Zajęcia będą prowadzone przez aplikację ZOOM. Link oraz ID spotkania otrzymają Państwo mailowo od Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki na pół godziny przed spotkaniem.

Five, six, seven, eight to warsztaty taneczne, których celem jest promocja tańców tradycyjnych z całego świata i zaprezentowanie ich zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej społeczności Krakowa. W kolejnej odsłonie cyklu będziemy mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat tańców szkockich oraz poznać podstawowe kroki. Naszą instruktorką będzie Małgorzata Majewska, tancerka z Zespołu Tańca Irlandzkiego i Szkockiego – Comhlan. Grupa ta działa od 1993 roku i jest jednym z dwóch najstarszych zespołów tańca irlandzkiego i szkockiego w Polsce. Nazwa grupy – Comhlan – oznacza po gaelicku grupę przyjaciół, połączonych wspólną pasją i umiejętnością dobrej zabawy. W takim też klimacie przebiegać będą warsztaty, których celem jest nie tylko nauka kroków, ale też dobra zabawa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.