Kiermash // Wiosna | Wydarzenie Online

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 maja 2020 - niedziela, 24 maja 2020

KIERMASH ONLINE #WDOMU

Pierwszy raz w historii KIERMASHu spotkamy się Online, by wspólnie cieszyć się zakupami u polskich projektantów i designerów. Bądźmy razem już 23-24 maja 2020! Chociaż każdy w swoim domu.

Od zawsze misją KIERMASHu było tworzenie platformy spajającej świat twórców i ich odbiorców. Zbliżanie do siebie ludzi i nadawanie wartości i emocji często bezosobowym internetowym transakcjom. Nawet w czasie koronawirusa organizatorzy nie poddają się i stawiają czoła sytuacji, jaka nas wszystkich spotkała.
Wiedzą, że może Wam się wydawać, że KIERMASH Online to nie to samo co spotkania na żywo… lecz kontynuują swoją misję w nieco innym wymiarze – będzie naprawdę fajnie. Skupimy się na promocji polskich marek, ukazaniu rąbka produkcji poszczególnych projektów, opowiemy o materiałach, zapewnimy ZNIŻKI, ułatwimy stały kontakt z wystawcami i podpowiemy, co nowego w… modzie piszczy.

Projekt w ramach Sztuka do rzeczy – design w Krakowie. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.