Odkryj Kraków z Muzeum Krakowa!

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • Wydarzenie stałe

Każde miasto ma swoje tajemnice – czasem skrzętnie skrywane od dawna, a czasem po prostu zapomniane. Są to miejsca ukryte na mapie, niedostępne dla zwiedzających, historie z dreszczykiem, ale także na pozór zwyczajne obiekty, które mijamy codziennie, nie myśląc zupełnie o ich przeszłości...

Pamiętacie, jak wygląda panorama Krakowa i widok na Tatry z Wieży Ratuszowej, co skrywa się we wnętrzu Murów Obronnych i gdzie lubi się wylegiwać Kot Hipolit?  Zachęcamy do wspólnego odkrywania Krakowa na nowo. Wykorzystajmy fakt, że mamy na to czas i… miejsce! 

Odkryj Kraków to wydarzenia organizowane przez Muzeum Krakowa. Początkowo będą realizowane w przestrzeni internetowej − strona www.muzeumkrakowa.pl, profile na Facebooku, Instagram. Wraz z powolnym znoszeniem obostrzeń sanitarnych zostaną przeniesione do przestrzeni miejskiej i muzealnej.

Do zobaczenia niebawem! Odkrywajcie Kraków z Muzeum Krakowa!  
---
Muzealna akcja #odkryjkrakow wpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.  

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.